Op reis naar Doggerland met Linda Dielemans

Op zaterdagmiddag 28 juni brengt schrijver en archeoloog Linda Dielemans een bijzonder bezoek aan de Bibliotheek in Woudrichem. In een boeiende lezing neemt ze jong en oud mee naar Doggerland: een verdwenen prehistorisch land tussen Nederland en Engeland, dat nu verborgen ligt onder de Noordzee.

Afbeelding aangeleverd door de Bibliotheek CultuurPuntAltena

Duizenden jaren geleden zwierven mammoeten, reuzenherten en neanderthalers rond in dit uitgestrekte landschap. Wat is er met Doggerland gebeurd? Waarom ligt het nu onder water? En hoe kun je vandaag de dag nog steeds stukjes van dit verdwenen land vinden op het strand?

 

Onder de golven
Aan de hand van haar boek Onder de golven vertelt Linda het fascinerende verhaal van Doggerland. Ze neemt bijzondere fossielen mee die bezoekers van dichtbij mogen bekijken én vasthouden – misschien houd jij straks wel een stukje mammoet in je handen!

 

Reis mee
Ben jij nieuwsgierig naar de oertijd? Kom dan langs en reis mee naar een wereld van lang geleden. Aanmelden kan via: www.bibliotheekaltena.nl/schrijversbezoek

Volg ons op social media

Blijf op de hoogte en schrijf je in!

Meld je aan voor de nieuwsbrief.

Contactgegevens

Privacy Preference Center